KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13138188

nr 1313 8188

Ludvig Hallstedt

(1839-1923), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 54x45 cm

Ludvig Hallstedt, svensk bildkonstnär född 1839, död 1923.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 mars 2020
kl 19:17:19

Ludvig Hallstedt

Läs mer om Ludvig Hallstedt